Банк Кредит Дніпро знову увійшов до переліку уповноважених Міністерством фінансів України банків на здійснення виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до переліку уповноважених Міністерством фінансів України банків на здійснення виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ

Банк Кредит Дніпро увійшов до переліку 34 українських фінустанов – переможців конкурсного відбору Міністерства фінансів України з визначення уповноважених банків, через які мають здійснюватись виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. До участі в конкурсі були допущені банки, щодо яких упродовж останніх шести місяців Нацбанк не запроваджував особливий режим контролю за їх діяльністю та не застосовував заходи впливу у вигляді обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів здійснюваних банком операцій або у яких держава володіє часткою понад 75%, та які на час проведення конкурсу відповідають таким вимогам:

  • не мають фінансової заборгованості перед Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо сплати зборів, штрафів, пені;
  • не мають заборгованості зі сплати податків і зборів;
  • упродовж останніх 12 місяців щодо яких або до власників істотної участі в яких, або до пов’язаних осіб яких не було застосовано Україною, іноземними державами – членами Організації економічного співробітництва та розвитку чи ЄС санкцій;
  • здійснюють емісію електронних платіжних засобів (платіжних карток).

«Ми вітаємо результати конкурсного відбору Міністерства фінансів, проведеного на оновлених, більш прозорих та обґрунтованих засадах, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Вважаємо це важливою перемогою банківської спільноти у боротьбі проти «зарплатного рабства» і кроком до відновлення рівних умов конкуренції на фінансовому ринку країни. Банк Кредит Дніпро – надійний фінансовий партнер для клієнтів юридичних та фізичних осіб, завжди у повному обсязі виконує свої зобов’язання та надає фінансові послуги найвищого ґатунку: зокрема, відкриття та обслуговування платіжних карток, поточних і депозитних рахунків, зарахування пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ на рахунки їх одержувачів, видачу готівки через розгалужену мережу кас у відділеннях і банкоматів, проведення безготівкових операцій у сфері торгівлі та послуг тощо».


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».