Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа переможців «Фінансового Оскара» – рейтингу ділового видання «Бізнес»

Банк Кредит Дніпро вчергове став одним із переможців рейтингу «Фінансовий Оскар» авторитетного ділового тижневика «Бізнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за 2018 рік, увійшовши в топ-5 у номінації «Опора МСБ» – за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній малого і середнього бізнесу.

Проект «Фінансовий Оскар» видання «Бізнес» уже понад 20 років визначає найкращих гравців банківського і страхового ринків України та формує фінансові рейтинги за різними напрямами їх діяльності. Процедура визначення переможців і призерів складається з двох етапів: спочатку редакція складає шорт-лист фіналістів у кожній із номінацій, базуючись на ринкових позиціях і динаміці фінансових показників учасників. Другий етап передбачає відкрите голосування читацької аудиторії на сайті видання – топ-менеджери підприємств, бізнесмени, банкіри, галузеві та фінансові експерти визначають свої вподобання, беручи до уваги не тільки репутацію номінантів, а й власний досвід користування фінансовими послугами.

У результаті Банк Кредит Дніпро вже вчетверте отримав високу оцінку експертного співтовариства, увійшовши цього разу в топ-5 у номінації «Опора МСБ» – достатньо новому, проте перспективному для себе напрямі діяльності.

«Для нашого банку малий і середній бізнес – дуже важливий клієнтський сегмент завдяки його гнучкості, адаптованості до змін ринкового середовища і меншій концентрації ризиків порівняно із великим бізнесом, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – В фокусі кредитної активності перебуває агросектор МСБ – ключова експортна галузь, що має великий потенціал збільшення ефективності виробництва, особливо в сегменті середніх фермерських господарств. Окрім кредитної підтримки, клієнти МСБ охоче користуються бізнес-продуктами, наприклад, тендерними гарантіями для участі в державних закупівлях або комплексним Forex-супроводом зовнішньоекономічної діяльності».

Банкір підкреслив, що висока швидкість та якість обслуговування, професіоналізм менеджерів і гнучкий підхід до кожного клієнта є головними конкурентними перевагами фінустанови, підґрунтям для подальшого сталого збільшення бази якісних клієнтів МСБ і запорукою високої оцінки з боку експертної спільноти.

Детальніше ознайомитися з пропозиціями Банку Кредит Дніпро для клієнтів малого і середнього бізнесу можна за посиланням.
 
 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро є одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».