Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа переможців «Фінансового Оскара»

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа переможців «Фінансового Оскара»

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців одразу в двох номінаціях рейтингу «Фінансовий Оскар» авторитетного ділового тижневика «Бизнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за 2017 рік, увійшовши в топ-3 у номінаціях «Аграрний банк» – за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній агросектора та «Корпоративний партнер» – за фінансування реального сектора економіки.

Проект «Фінансовий Оскар» видання «Бизнес» ось вже понад 20 років визначає найкращих гравців банківського і страхового ринків України, формуючи фінансові рейтинги за різними напрямами їх діяльності. Переможців визначають у два етапи: спочатку редакція формує шорт-лист фіналістів за кожною з номінацій, зважаючи на динаміку фінансових показників учасників і їхніх дій на ринку. Новацією визначення переможців цьогорічного рейтингу стало те, що на другому, вирішальному, етапі фінальне слово у відкритому голосуванні на сайті видання сказала читацька аудиторія, що складається переважно з топ-менеджерів підприємств, фінансистів, банкірів, представників рейтингових агентств, бізнес-інституцій, інвестиційних компаній, компетентних користувачів фінансових послуг.

У результаті Банк Кредит Дніпро вп’яте отримав високу оцінку експертного співтовариства, увійшовши в топ-3 одразу в двох номінаціях, зокрема й утретє в номінації «Аграрний банк» – достатньо новий для себе напрям діяльності.

«Банк Кредит Дніпро за свою майже 25-річну історію успішної діяльності на ринку не раз підтверджував репутацію сильного корпоративного гравця, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Лишаючись таким, ми під впливом ринкових тенденцій змістили фокус бізнес-стратегії на малий і середній бізнес, який є більш динамічним і менш ризиковим для концентрації кредитного портфеля. Результати 2017 року засвідчили правильність вибору цього вектора: портфель агрокредитів збільшився у 10 разів, досягши майже 300 млн грн. А завдання на поточний рік ще більш масштабні. Адже чинниками успішної конкуренції, базисом для подальшого масштабування бізнесу і завоювання лідерських позицій на ринку є напрацьований клієнтський досвід, гнучкий підхід, висока швидкість прийняття рішень, широкі канали дистрибуції, синергія понад 25 партнерських програм».

Інтерв’ю Андрія Мойсєєнка журналу «Бизнес» про результати і подальші плани роботи банку в агронапрямі можна прочитати в спецвипуску видання «Фінансовий Оскар».

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні  «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».