Банк «Львів» та НУФ розпочали співробітництво з кредитування МСП

14 грудня 2018 року Німецько-Український Фонд (НУФ) та Банк «Львів» підписали угоду про партнерство з метою спільної реалізації програм фонду з підтримки фінансування МСП, а також кредитні угоди для фінансування українських малих та середніх підприємств (МСП) на суму 3  млн євро, частина з яких буде надана в національній валюті в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

 

«Німецько-Український фонд радий розширенню кількості банків-партнерів та включенню в їх коло Банку «Львів», який має чітку орієнтацію та передовий досвід в кредитуванні та роботі з МСП, що дозволить НУФ значно розширити обсяги підтримки фінансування МСП в Західному регіоні України», - зазначив виконавчий директор НУФ Олег Стринжа.


У рамках Програми НУФ, Банк «Львів» зможе фінансувати підприємців, які здійснюють діяльність у сільському господарстві, переробній промисловості, готельно-ресторанному бізнесі та реалізують енергоефективні проекти.  Відтак,  підприємці зможуть отримати кредити в національній валюті терміном до 6 років під проценту ставку на рівні 16% річних, а також у валюті терміном до 5 років під ставку від 7,5% річних.


«Наш Банк активно розвивається і ми дуже раді новому партнерству Банку Львів з Німецько-Українським фондом. Підписання договору ще раз підтверджує довіру до Банку міжнародних партнерів. Завдяки програмі ми зможемо фінансувати бізнес- та агро-клієнтів на ще кращих умовах, чітко слідуючи своїй меті стати надійним фінансовим партнером для бізнесу і агровиробників у Західній Україні. Ми переконані, що розвиток малого бізнесу лежить в основі розвитку економіки країни в цілому», - прокоментувавАшот Абраамян, Голова Правління Банку «Львів».


«В рамках нової Програми з підтримки інвестицій МСП за рахунок фінансової допомоги Європейського Союзу та позики Уряду Німеччини нам вдалося реалізувати ефективну модель підтримки фінансування МСП, яка пропонує доступний, довгостроковий кредит в національній валюті», — зазначив в.о. керівника НУФ Валерій Майборода.


Банк Львів швидко і впевнено реалізовує нову стратегію розвитку, підтверджуючи свою європейську надійність та європейські стандарти обслуговування, щоб стати кращим банком в Україні для малого і середнього бізнесу.

Банк «Львів» заснований в 1990 році і є провідним банком з кредитування ММСБ на території Західної України. Банк має одну з найбільших мереж у регіоні, здійснює кредитування та надає послуги місцевим підприємцям, сільськогосподарським підприємствам та приватним клієнтам. А після недавньої капіталізації Банку Швейцарским ResponsAbility та отримання субординованого кредиту від KfW, Банк істотно зміцнить кредитні програми для мікро- та малих підприємств.