Банк «Південний» – партнер XX Форуму фінансових директорів України

Акціонерний банк «Південний» традиційно стане партнером флагманського бізнес-заходу в Україні, який 19 років поспіль збирає вітчизняну фінансову еліту, – XX Форуму фінансових директорів України.

Форум фінансових директорів – це міні-енциклопедія сучасного фінансового менеджменту. За три дні учасники дізнаються про найсучасніші технології та інструментарій управління фінансами, отримають найсвіжішу інформацію та ознайомляться з практичними кейсами та інсайтами від фінансових керівників провідних компаній.

Головними темами заходу стануть стійке прибуткове зростання як ключова стратегічна мета, трансформація фінансової функції, управління, що базується на даних та аналітиці.

Цього року XX Форум фінансових директорів України містить офлайн- та онлайн-частини:

  • 19 жовтня 2021 року – Pre-ForumVirtual Day (онлайн).
  • 20 жовтня 2021 року – CFO Forum (офлайн).
  • 21 жовтня 2021 року – CFO Forum та Treasurer conference (офлайн).


Член правління та директор департаменту корпоративного бізнесу Олександр Матюшенко виступатиме в перший день офлайн-заходу, 20 жовтня. Він розповість про тренди сьогодення в дизайні монетарної політики. 21 жовтня на форумі також виступить директор департаменту інвестиційного бізнесу Юрій Воєвода, який розповість про нові можливості інвестиційного та класичного банкінгу.

На форумі також виступатимуть відомі експерти, зокрема: Сергій Ніколайчук (НБУ), Максим Палій (Укрпошта), Артем Резніченко (Global Spirits), Марія Царенко (PepsiCo Ukraine), Олег Тимків (ДТЕК), Даніїл Пасько (Capital Partners), Тетяна Марушевська (Microsoft France), Світлана Дригуш (Metro Cash&Carry Україна), Юрій Філюк (Promprylad.Renovation), Катерина Крицька (Sierentz Global Merchants), Олександр Ляшенко (OKKO Group), Олександр Березюк (IDS Aqua Service), Антон Новохатній (Fozzy Group), Володимир Богацький (Parimatch) та інші.

З повною програмою форуму та умовами участі можна ознайомитися на сайті організаторів www.cfo.ua.

Для клієнтів та партнерів банку «Південний» діють спеціальні умови участі:

Промокод «Pivdenny25» надає знижку 25 % за умови реєстрації на сайті організатора та оплати участі до 15 жовтня.

Промокод необхідно вказати під час реєстрації на сайті організатора за посиланням.