Банк Восток отримав міжнародний довгостроковий кредит при підтримці OPIC

Банк Восток отримав міжнародний довгостроковий кредит при підтримці OPIC
9 квітня 2019 року договір підписали Голова Правління Банку Восток Вадим Мороховський і директор компанії  WorldBusiness Capital Роберт Моньяк.

Це унікальний для країни кредит у розмірі 8 мільйонів доларів від фінансової компанії WorldBusiness Capital при підтримці американської урядової організації OPIC (Overseas Private Investments Corporation). Кредит надали на підтримку малого і середнього бізнесу на термін до 2028 року.

Щоб отримати фінансування від OPIC, банк повинен відповідати жорстким вимогам: стабільність фінансових результатів, висока надійність, європейський рівень сервісу. Для Банку Восток це не перший такий кредит, банку довіряють.

«У Банку Восток, в порівнянні з іншими банками України, відмінний кредитний портфель. Він один з небагатьох банків, який без втрат подолав кризу в 2014 році » – зазначив представник фінансової компанії WorldBusiness Capital Роберт Моньяк.

Унікальність цього кредиту полягає в тому, що завдяки йому буде здійснюватися фінансування українських підприємств, де власниками чи керівництвом є жінки.

«Ми впевнені, що чим більше жінок буде брати участь у бізнесі, керувати ним, тим буде краще. А сьогодні існують диспропорції – більшість компаній очолюють чоловіки», – зазначає Голова Правління Банку Восток Вадим Мороховський.