Банки оговорили можливості сучасного банківського обслуговування

Банки оговорили можливості сучасного банківського обслуговування
Клуб банківських юристів при НАБУ провів чергове засідання, на якому окремою темою для дискусії стало питання запровадження банками Digital Banking

Суть Digital Banking в зміні поведінки банку. Раніше банк пропонував певний перелік послуг і сервісів, скористатися якими клієнт міг в банківському відділенні або інтернет-банкінгу. Наразі, в епоху цифрових технологій, банк сам приходить туди, де знаходяться потенційні клієнти. Банкінг з'являється там, де треба користувачеві: у мобільних пристроях, соціальних мережах, інформаційних сервісах, в електронному бізнесі, Інтернеті. Тобто в будь-якому місці цифрового простору, де може виникнути потреба в банківських сервісах.

Голова Комітету НАБУ з питань захисту прав кредиторів Сергій Панов розповів присутнім про свою участь у міжнародному заході, під час якого було презентовано Digital Banking на прикладі компанії Google.

Цього разу до засідання Клубу приєднався Руслан Сидорович, політик і юрист, народний депутат України. Члени Клубу - керівники та фахівці юридичних служб банків-членів НАБУ - отримали унікальну можливість обговорити нюанси правового забезпечення діяльності банків із Русланом Сидоровичем. Він розповів про законодавчі нововведення, які наразі розглядаються в комітетах Верховної Ради України, а також про окремі нюанси судової реформи та виконавчого провадження.

Доречно буде нагадати, що Клуб банківських юристів при Комітеті НАБУ з питань захисту прав кредиторів створено у жовтні 2016 року. Мета засідань клубу – спілкування в неформальній обстановці, що є важливою складовою в підтримці і розвитку будь-яких ділових відносин, обговорення питань професійного життя, ідей та підходів для розв'язання сучасних проблем у сфері юридичної практики.

Крім цього члени клубу отримують можливість обговорити нюанси правового забезпечення діяльності банків, виступати ініціатором у прийнятті нових або зміни чинних законів, брати участь в розробці законопроектів, що допоможе формуванню прозорого цивілізованого ринку.