Банки розглядають нові механізми протидії кібератакам

Банки розглядають нові механізми протидії кібератакам
Зважаючи на ріст кібератак за останні роки, банки зацікавленні у запровадженні сучасних рішень та методів боротьби з інформаційними загрозами. З цього приводу цікавим для фінансових установ є не тільки власна практика, а й міжнародний досвід. В рамках засідання об'єднаної робочої групи з питань CERT-NBU та СУІБ в Незалежній асоціації банків України відбулася зустріч з представниками компанії IXIA

На зустрічі робочої групи з питань CERT-NBU та СУІБ були присутні представники керівництва департаменту безпеки Національного банку України, представники банків, Голова Комітету з питань банківської інфраструктури і платіжних систем та експерти Комітету. Компанію IXIA представляли генеральний менеджер в країнах сходу Адар Еяль, менеджер з продажу у східному регіоні Юли Явич, що прибули з Ізраїлю, а також генеральний директор IXIA у південній Європі Микола Зиляєв.

Представники компанії розповіли, які саме рішення IXIA застосовуються в фінансових установах інших країн. А саме, оцінка і оптимізація продуктивності мережі, перевірка на відповідність вимогам регуляторів, атестація систем інформаційної безпеки, забезпечення прозорості мережевих додатків і послуг для скорочення часу усунення неполадок і глибокого моніторингу продуктивності. Рішення IXIA також забезпечують захист критично важливих мереж від вразливостей, виявленню та боротьбі з кібератаками. Що залишається актуальною темою для фінансово-банківського сектору і потребує дієвих заходів по боротьбі зі кіберзлочинністю, рівень якої зростає не тільки в Україні, а і всьому світі.

Під час зустрічі представники компанії поділились досвідом у роботі з CERT та розповіли, які саме задачі стояли перед ними. В свою чергу члени робочої групи, банки, НБУ та НАБУ відзначили важливість та інформативність даної зустрічі, а також виразили вдячність представникам компанії IXIA за конструктивний діалог.