Банкрутство

Питання щодо часткового розблокування операцій за рахунками банкрутів
Постановою КМУ № 187 установлено мораторій на відчуження, передачу в заставу, будь-які інші дії, які мають чи можуть мати наслідком відчуження нерухомого майна, цінних паперів, корпоративних прав, транспортних засобів, повітряних та морських суден, суден внутрішнього плавання рф або особами, пов’язаними з державою-агресором, крім безоплатного відчуження на користь держави Україна. Заборона на вчинення будь-яких дій, що мають наслідком відчуження майна, а також дій, що можуть призвести до такого відчуження в майбутньому, у т.ч.: укладення договорів забезпечення, звернення стягнення на майно (відчуження) у судовому та позасудовому порядку.
Проект Концепції щодо запровадження в Україні спрощеного режиму неплатоспроможності
Проект Концепції передбачає застосування спрощеного режиму неплатоспроможності до всіх мікро- та малих підприємств, підприємств з нульовими активами за ініціативою боржників та за умови встановлення господарським судом факту відсутності в їх діях ознак шахрайства або доведення до банкрутства. А також застосування спрощеної ліквідації відсутніх боржників (які більше року не подають податкову звітність, не здійснюють підприємницької діяльності та відсутні за місцем реєстрації) за заявою органу державної податкової служби, в адміністративному порядку шляхом покладення відповідних повноважень на Державний орган з питань банкрутства.
Проект змін до Кодексу України з процедур банкрутства
Проект змін до Кодексу України з процедур банкрутства щодо: повноважень Комітету кредиторів, прав поточних кредиторів, статусу/винагороди/прав та обов'язків арбітражного керуючого, дії мораторію, скорочення сроку за який  боржник-фіз. особа подає декларацію про майновий стан, тощо.