BBVA в Іспанії пропонує лояльні умови обслуговування для українських переселенців

BBVA пропонує відкрити шукачам притулку в Іспанії, людям без посвідки на проживання, основний платіжний рахунок, номінований у євро, для особистого та непрофесійного використання, для повнолітніх осіб.

Щоб відкрити основний платіжний рахунок, вам не доведеться укладати будь-який інший додатковий сервіс або послугу. Ви можете зареєструвати цей обліковий запис у будь-якому відділенні BBVA. Перед підписанням договору отримаєте всю необхідну переддоговірну інформацію.

Обліковий запис передбачає такі послуги:

  • Відкриття, використання та закриття рахунку.
  • Внесення коштів готівкою в євро.
  • Зняття готівки в євро в офісах BBVA або в банкоматах, розташованих в Іспанії або в інших державах-членах Європейського Союзу.
  • Платіжні операції з використанням дебетової або картки для виплат, включно з онлайн-платежами в Євросоюзі.
  • Платіжні операції в євро в межах Європейського Союзу, що складаються з платежів, здійснених при виконанні прямих дебетів і переказів, у тому числі платежів, здійснених під час виконання доручень, постійних переказів, в офісах банку та через онлайн-сервіси BBVA.
  • Це дає змогу пов’язувати дебетову або картку для виплат і здійснювати платежі в інтернеті. 

BBVA стягуватиме максимальну разову та спільну щомісячну комісію в розмірі 3 євро. 

Для людей, які перебувають у ситуації особливої вразливості або ризику фінансового виключення, максимальна одноразова та спільна комісія за описані вище послуги становитиме 0 євро.