Безготівкові оплати від Ощадбанку відтепер і на музичному фестивалі «Файне місто»

Безготівкові оплати від Ощадбанку відтепер і на музичному фестивалі «Файне місто»

Ощадбанк став еквайринговим партнером шостого музичного фестивалю «Файне місто», що проходитиме 19-22 липня в Тернополі. Понад сто артистів з усього світу, що представляють практично всі сучасні напрями музики, виступлять на шістьох сценах перед тисячами шанувальників. Цього року перебування на фестивалі стане ще більш комфортним завдяки впровадженню Ощадбанком можливості безготівкової оплати на території вільних людей. Вперше в історії фестивалю відвідувачі зможуть розраховуватись не лише готівкою, а й платіжними картками та смартфонами в точках харчування або продуктових магазинах у наметових містечках, на хендмейд-ярмарку та атракціонах. Ощадбанк забезпечує торговців на фестивалі POS-терміналами.

 

«Пройшло тільки півтора тижня після завершення найбільшого музичного cashless-фестивалю України та Східної Європи Atlas Weekend, а еквайрингова команда Ощаду вже ділиться унікальним досвідом і доводить переваги безготівкової оплати на фестивалі вільних людей «Файне місто» в Тернополі. Такі розважальні заходи є дуже важливими з точки зору популяризації cashless-культури. Відвідувачі бачать, що безготівкові розрахунки – швидкі, зручні й доступні не лише в торговельній мережі. Ощадбанк не обмежиться забезпеченням приймання та обслуговування карток на фестивалі. Наші консультанти презентують усім охочим інноваційні платіжні інструменти: prepaid-картки та цифрову картку, яку нещодавно першим в Україні запропонував Ощадбанк», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

 

Для заохочення відвідувачів фестивалю частіше користуватись платіжними картками банк підготував сюрприз. За три транзакції на суму від 50 грн. Ощад дарує гарантований подарунок.

 

Територія вільних людей – музичний фестиваль «Файне місто» проходить у Тернополі з 2013 року. Кількість його відвідувачів зросла з 1500 у рік заснування до 16 тисяч щодня

у 2017. З минулого року подія відбувається на тернопільському іподромі. 2018 рік є особливим для «Файного міста». Презентовано абсолютно нову концепцію фестивалю – місто вільних людей з власною архітектурою, законами, органами місцевого самоврядування та святами.

 

Ощадбанк  провідний український банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Працює у всіх фінансових секторах. На ринку еквайрингу посідає друге місце в Україні. Серед реалізованих cashless-проектів — безготівкові оплати в київському метрополітені, швидкісному трамваї, фунікулері, транспорті Тернополя, трамваях Львова, автобусах Мукачева, зоопарку, НСК «Олімпійський», cashless на музичному фестивалі Atlas Weekend, а також можливість використання смартфону як платіжного засобу завдяки платіжним додаткам Ощад PAY та Google PAY.

 

Прес-служба Ощадбанку