Безкоштовний проїзд у метро для 1 мільйона киян

Альфа-Банк запускає комунікаційну кампанію «ТИ – МОЖЕШ!» і дарує киянам безкоштовний проїзд у київському метрополітені.

Сьогодні 1 мільйон киян зможе відчути можливості, які дарує банк, у масштабі міста. Банк проводить акцію «безкоштовного проїзду» – приємний бонус, який стане поштовхом до нових звершень.

Протягом дня пасажирів зустрічатимуть спеціальні агенти Альфи біля входу в метрополітен. Вони інформуватимуть пасажирів щодо умов акції та проїзду. Спеціальні вказівки вестимуть пасажирів до кас метрополітену, де вони зможуть отримати QR-квиток. Безкоштовний квиток видається на одну людину і дає право на одну поїздку в метро. Акція діятиме впродовж усього дня 01.10.21 і завершиться з останнім виданим квитком.

Упродовж останнього року Альфа-Банк Україна динамічно змінювався і змінював уявлення про сучасний банкінг і сервіс: запустив новий цифровий банк Sense SuperApp, який менш ніж за рік набрав мільйон унікальних користувачів, картку Caméléon із нескінченним пільговим періодом і не збирається сповільнювати темп.

«ТИ – МОЖЕШ!» – це масштабна комунікаційна кампанія, яка надихає на віру в себе. Сьогодні Альфа-Банк – це сильний і надійний партнер, який підтримує клієнта, закликає до дії та надихає на успіх.

Довідка:

Альфа-Банк Україна – український банк з міжнародним капіталом, є частиною приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. із головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна належить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і входить до десятки фінансових установ країни за обсягом активів. У 2021 році Альфа-Банк було визнано №1 у сервісі приватного банкінгу за версією Euromoney, а цифровий додаток став найкращим для користувачів за версією світового видавництва Global Finance.