Безнал править бал. Експерт Банку Кредит Дніпро про актуальні тенденції ринку платіжних карт

Статистика НБУ по ринку платіжних карт та інфраструктури за 2018 рік підтверджує успішну реалізацію курсу на побудову сashless-економіки: питома вага безготівкових операцій із платіжними картами досягла рекордних 79% у кількісному і 45% у грошовому вираженні, збільшившись за рік на 4 і 6 процентних пунктів відповідно. За такої динаміки заявлений регулятором цільовий показник частки безготівкових платежів на рівні 55% до кінця 2020 року виглядає реальністю, а не фантастикою, як це уявлялося усього лише 5 років тому.

Про мотивацію держави у популяризації культури безготівкових платежів, основні зони зростання і труднощі процесу, ступінь готовності бізнесу і суспільства до подальшого звуження сфер використання готівки розповів у експертної колонці авторитетного ділового видання «Новое время» Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

«Незважаючи на всі труднощі зростання, процес невідворотний і незворотній. Оплата покупок по всьому світові й проїзду в транспорті смартфоном, бронювання квитків і готелів декількома кліками, миттєві розрахунки з партнерами, онлайн-обмін валют стають звичними опціями must have, до яких швидко звикаєш, як до всього хорошого. Маленькі щоденні зручності мультиплікуються в значущі для економіки цифри: за експертними оцінками, розширення фінансової інклюзії на 10% сприяє зростанню ВВП на 0,3% – для України це близько 10 млрд грн. Фінансове залучення населення і бізнесу безпосередньо впливає на економічне зростання. Наш завтрашній рівень життя перебуває у наших же руках, озброєних сьогодні правильними фінансовими інструментами», – підкреслив Олег Пахомов.

Із повним текстом експертного матеріалу можна ознайомитися за посиланням.

                                

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».