Більше можливостей для бізнесу – УКРГАЗБАНК розширив умови програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Державний УКРГАЗБАНК вже пропонує нові умови програми «Доступні кредити 5-7-9%», що запропонував Уряд для підтримки українського бізнесу та подолання наслідків пандемії.

Тепер отримати фінансову підтримку можуть суб'єкти господарювання з річним доходом до 100 млн грн, а для кредитів на рефінансування існуючої заборгованості до еквіваленту 10 млн євро. Скасовано обмеження щодо кількості працівників для учасників програми.

Максимальна сума кредиту збільшилася вдвічі і тепер становить до 3 млн грн.

Нові умови вже діють в усіх відділеннях Банку.

Особливу увагу та лояльні умови ми пропонуємо, звісно, тим, хто бореться із COVID-19, а це - виробники лікарських засобів, медичних виробів і медичного обладнання. Такі клієнти вже можуть розраховувати на процентну ставку 3% річних.

Тож, що змінилося у програмі? Якщо раніше підприємці могли розраховувати виключно на кредитування придбання та ремонту основних засобів, то тепер це також:

  • кредитування комерційної нерухомості, франчайзингу, поповнення обігових коштів, які необхідні для запуску інвестиційного проекту;
  • фінансування заходів із запобігання розповсюдження короновірусної інфекції та ліквідації її наслідків;
  • покриття постійних витрат, що не залежать від обсягів виробництва (зарплати працівників, орендні і комунальні платежі, податки та інші витрати, необхідні для збереження підприємництва);
  • рефінансування кредитів клієнтів, що постраждали через негативні тенденції в економіці (пільговий період погашення тіла кредиту до кінця 2020 року, компенсаційна ставка до 31.03.2021 року складе 0% - всі проценти за цей період будуть компенсуватись державою, максимальна сума кредиту не обмежена).


Незмінними залишилися компенсаційні ставки для учасників програми, які беруть кредити для реалізації інвестиційних проектів – 5, 7 та 9% річних.

Наразі вже 170 українських підприємців отримали кредити на підтримку та розвиток свого бізнесу за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» в УКРГАЗБАНКУ.