Бізнес-бранч «Захист майна, обтяженого банківською заставою»

Цієї п'ятниці, 7 квітня, у Києві відбудеться бізнес-бранч «Захист майна, обтяженого банківською заставою», організований компанією ЛІГА:ЗАКОН за підтримки Міністерства юстиції України та Незалежної асоціації банків України

Бізнес-бранч проходитиме з 10:00 до 11:30 у прес-центрі «ЛІГАБізнесІнформ» за адресою: м. Київ, вул. Шамрила, 23.

До участі у заході запрошуються керівники юридичних департаментів та служб безпеки банків, страхових та колекторських компаній, а також представники ЗМІ.

Під час заходу Міністр юстиції України Павло Петренко розповість про антирейдерські ініціативи Мін'юсту для бізнесу, а генеральний директор «СЕТАМ» Віктора Вишньов розповість про реалізацію заставного майна через електронний аукціон.

Також спікери та учасники заходу обговорять нові механізми захисту у випадку визнання договорів застави недійсними та питання рейдерства заставного майна.

Участь безкоштовна. Реєстрація на бізнес-бранч обов'язкова. Заповнити реєстраційну форму можна за посиланням. У відповідь, впродовж 24 годин, буде надіслано листа з підтвердженням участі.

За додатковою інформацією прохання звертатись до оргкомітету за телефоном (044) 585 24 05 або e-mail: event@ligazakon.ua.