Cемінар «Нові вимоги регулятора до керівництва та контролюючих функцій банку – шляхи їх виконання з користю для бізнесу»

Незалежна асоціація банків України, інформаційний партнер заходу, запрошує Вас взяти участь у семінарі «Нові вимоги регулятора до керівництва та контролюючих функцій банку – шляхи їх виконання з користю для бізнесу», який організований KPMG.


Семінар відбудеться 26 квітня 2018 року о 15:00 (початок реєстрації о 14:30) у приміщенні БЦ «Сенатор» за адресою: м. Київ, вул. Московська, 32/2, пов. 16.


Основна мета заходу – підвищити обізнаність учасників семінару щодо вимог регулятора, виділити етапи, що є першочерговими для впровадження банками, зрозуміти взаємозв’язок між виконанням пруденційних вимог та підвищенням ефективності діяльності, знайти відповіді на першочергові питання та отримати практичні поради щодо впровадження нових вимог.

Серед питань для обговорення:

  • організація комплаєнс-функції в банку (що таке комплаєнс, кращі світові практики, регуляторні вимоги, практичний кейс побудови комплаєнс функції);
  • оцінка НБУ колективної відповідності керівництва банків;
  • незалежна оцінка зрілості служби внутрішнього аудиту.

Більш детально з програмою заходу можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1XrvUu8ujfw8S2JzoqLvqqHX-FgJYWnza


Участь у семінарі є безкоштовною (не більше 2 осіб від одного банку) за умови попередньої реєстрації.

Зареєструватися