Частка Ощадбанку на ринку автокредитування збільшилась з початку року на 10%

Частка Ощадбанку на ринку автокредитування збільшилась з початку року  на 10%

Ощадбанк зміцнює свої позиції на українському ринку автокредитування. Його частка досягла 14%, збільшившись з початку року на 10%. За п’ять місяців поточного року банк видав автокредитів на загальну суму понад 300 млн. грн. Така позитивна динаміка дала Ощадбанку можливість посісти 4 місце на цьому ринку.

 

«Ощадбанк розпочав активне автокредитування в 2017 році. Минулого року ми знизили відсоткові ставки за кредитами, в поточному – запропонували оновлені програми з ще більш привабливими умовами. Клієнти оцінили фінансові переваги нових пропозицій Ощадбанку. Це дало можливість вийти на новий рубіж, досягнувши частки ринку в 14%. У нас амбітні плани щодо подальшого зміцнення позицій банку на ринку автокредитування», – зазначила директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.

 

Оновлені кредитні програми від Ощадбанку приємно здивують клієнтів. Залежно від своїх потреб і можливостей кожен зможе обрати для  себе прийнятний варіант кредитування. Найбільшою популярністю у клієнтів користуються «Легкий кредит» та «Ощад Драйв». Отримати консультацію менеджера щодо умов автокредитів від Ощадбанку можливо на  https://www.oschadbank.ua/avto/

 

Клієнти також можуть скористатись спеціальними умовами за партнерськими програмами кредитування від лідерів українського автомобільного ринку. Серед них:

 

  • корпорація «Укравто» – 400 дилерських центрів, більше 20 автомобільних брендів;
  • компанія «Богдан-Авто Холдинг» – 21 дилерський центр у 17 областях України, 11 брендів авто;
  • компанія «ВіДі Груп» – мультибрендове автомобільне місто, що включає  18 автосалонів у Київській та Одеській областях з більш ніж 20 брендами автомобілів;
  • компанія «Єврокар» (SKODA) – 28 дилерських центрів у 15 областях України.

Прес-служба Ощадбанку