Дамо кризі бій: ПУМБ запровадив онлайн відкриття рахунку для бізнесу

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) першим в Україні запровадив відкриття рахунків онлайн. Таке нововведення стало можливим у рамках нової банківської програми підтримки малого бізнесу – «Дамо кризі бій». 

Відтепер, щоб стати клієнтом банку, більше не потрібно витрачати час на відвідування відділень, адже верифікація відбуватиметься дистанційно через відеопотік, гарантуючи безпеку та захищеність. 

Програма підтримки ПУМБ об’єднала в собі і інші привілеї для клієнтів: скасування плати за проведення платежів у гривні, абонплату за користування POS-терміналами та обслуговування рахунку у перший місяць без додаткових витрат.

І це ще не все. Обираючи ПУМБ своїм обслуговуючим банком, разом з тим клієнти отримують доступ до інтернет-банкінгу «ПУМБ Online для підприємців», функціонал якого передбачає безліч корисних онлайн функцій та сервісів, незамінних у повсякденній діяльності сучасного підприємця: доступ до електронного документообігу, дистанційних консультацій від кращих спеціалістів банку з юридичних, бухгалтерських та валютних питань, формування та подання звітності, доступ до інформації з відкритих джерел про діяльність потенційних партнерів.

«Банк знаходиться з клієнтом у період становлення його бізнесу, розвитку – має бути поруч і в скрутні моменти. Програма «Дамо кризі бій», в першу чергу, розрахована на підтримку тих клієнтів, хто після карантинних обмежень не збирається здаватись та вірить у успіх власної справи. ПУМБ підтримує малий бізнес у цьому бою!», - зазначає Заступник голови правління ПУМБ Сергій Магдич.