День заощаджень і наш традиційний конкурс!

Будемо відвертими, ми разом із Ощадними касами Німеччини думали про те, чи варто цьогоріч влаштовувати конкурс дитячого малюнка на тему заощаджень.

Та вирішили, що війна не повинна в жодному разі зупиняти розвиток і впливати на фінансову грамотність наших дітей.

Тому конкурсу – бути. Однак ми трішки адаптували його до наших сьогоднішніх реалій і пропонуємо зображати не лише як ви, любі діти, заощаджуєте на свою мрію, але й те, як ви заощаджуєте, аби допомогти наших захисникам і захисницям чи нашим комунальним службам (приміром, заощаджуючи використання електрики). 

Отже, ми оголошуємо Конкурс дитячого малюнка «Заощадливий сьогодні – заможний завтра», організований НАБУ спільно з Фондом ощадних кас Німеччини SBFIC і Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ»

До участі в конкурсі запрошуються всі охочі діти віком від 5 до 14 років. 

Малюнки повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм). 

Для більш оперативної організації голосування, а також прискорення визначення переможців, надсилайте конкурсні роботи в електронній формі на електронну адресу info@nabu.org.ua із темою листа «Для участі в конкурсі».

Роботи приймаються до 15 листопада включно.

Оригінали конкурсних робіт і документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96).

Із нетерпінням чекаємо на ваші талановиті роботи!

Принагідно разом із нашими партнерами вітаємо всіх із Днем заощаджень. Бажаємо бути фінансово грамотними й знати, як накопичувати на великі та маленькі мрії. 

Ваша НАБУ.