До НАБУ приєднався банк «Південний»

До НАБУ приєднався банк «Південний»
З 3 жовтня 2017 року, відповідно до рішення Ради НАБУ, до складу банків-членів Незалежної асоціації банків України увійшов ПАТ АБ «Південний»

ПАТ АБ «Південний» заснований у 1993 році, а вже через рік акціонерами банку стали його нинішні бенефіціарні власники. Головний офіс установи знаходиться в Одесі.

Пріоритетними для банку напрямками є сільське господарство, харчова промисловість, енергетика, FMCG-компанії, а також типові для південного регіону підприємства оптової торгівлі та зовнішньоекономічної діяльності.

За підсумками першої половини 2017 року банк показав 39,8 млн. грн. чистого прибутку, що на 25 % вище, ніж у 2016 році. Станом на 1 липня цього року кошти фізичних осіб у гривнях склали 2,7 млрд. грн. За цей період на 6,1 % (872 млн. грн.) збільшено обсяг кредитного портфеля юросіб, що наразі складає 15,1 млрд. грн. Норматив достатності капіталу склав 10,3 % при необхідному значенні НБУ - 7 %.
 
Банк має статус банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на 2016 — 2017 роки.

Статус члена Незалежної асоціації банків України дозволить банку отримувати оперативну інформацію про зміни у законодавстві, ефективно захищати свої права та інтереси.

Наразі Незалежна асоціація банків України залишається найбільшим професійним об'єднанням банківської спільноти, яке об'єднує понад 90% сукупних активів банківського ринку України.