До XIV фестивалю «Ніч у Львові» працівники «Кредобанку» поставили дитячу театральну виставу

До XIV фестивалю «Ніч у Львові» працівники «Кредобанку» поставили дитячу театральну виставу

«Кредобанк» в черговий раз став генеральним партнером однієї з найвизначніших подій культурного життя Львова – ХІVфестивалю «Ніч у Львові». Однією з найцікавіших подій фестивалю стала прем’єра дитячої театральної вистави «Рукавичка», усі ролі в якій виконують працівники банку.


Прем’єра вистави відбулася у неділю, 15 липня, у Першому театрі (Львів). У п’єсі, спеціально написаній за мотивами української народної казки «Рукавичка» відомою львівською дитячою письменницею Оксаною Думанською, взяли участь 8 працівників банку. Вистава готувалася у вільний від роботи час під керівництвом професійного режисера, художнього керівника Першого театру Юрія Мисака. Прем’єру вистави відвідали діти працівників банку, львів’яни та гості фестивалю «Ніч у Львові» з дітьми – вхід на виставу був вільний.

«Цього року «Кредобанк» не тільки вже традиційно підтримав фестиваль «Ніч у Львові»  як є одну з найцікавіших літніх подій нашого міста, а й долучився до нього власною цікавою подією – виставою, що стала подарунком для маленьких дітей. Заворожуюче дійство та професійна гра наших акторів здивувала усіх та подарувала море позитивних емоцій, – говорить перший заступник голови Правління  ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан. – Вистава «Рукавичка» розпочинає нову серію соціальних подій, об’єднаних в ініціативу «Читаємо з «Кредобанком», що має на меті заохотити дітей та дорослих до читання та культурного збагачення». 

Фестиваль «Ніч у Львові-2018» відбувся у Львові 13-15 липня на більш як 40 локаціях, серед яких – театри, храми та музеї. Найпомітнішими подіями фестивалю стали музично-світлове дійство від оркестру «Львівські фанфари» біля Ратуші, ніч «Віртуозів Львова» та оперний проект в Італійському дворику, нічна феєрична екскурсія «Обрядові забави на Петра» у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, нічні презентації книг та джазовий концерт Jazz Night in Lviv Dovzhenko Centre. Крім театральної вистави, «Кредобанк» традиційно долучився до фестивалю кінопоказами просто неба у рамках проекту «Кіно в парку з KredoBank» у львівському Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Загалом заходи фестивалю «Ніч у Львові» відвідали понад 15 тисяч львів’ян та гостей міста.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   

                                                                                                                                                                                                    Прес-служба ПАТ «Кредобанк»