Доступні кредити 5-7-9%: Ощадбанк втричі збільшив кількість кредитів, виданих бізнесу

Ощадбанк втричі збільшив кількість виданих кредитів мікро-, малому та середньому бізнесу в рамках державної програми  «Доступні кредити 5-7-9%». Якщо за перші 100 днів дії програми Ощад надав підприємцям понад 130 пільгових кредитів, то протягом наступних 100 днів їх кількість досягла 400. Загальна сума за профінансованими проектами становить 600 млн грн. Найбільш активно програмою скористались бізнес-клієнти з Запорізької, Вінницької, Львівської, Донецької, Одеської, Чернівецької та Київської областей.

«Доступні кредити 5-7-9%» – одна з найбільш успішних урядових програм, яка діє лише півроку, але вже набула великої популярності серед представників українського бізнесу. Ощад одразу її підтримав і вже видав 600 млн грн гривень. Більшість цих коштів спрямовано на інвестиційні потреби та розвиток підприємницької діяльності в Україні. Це дуже позитивна тенденція для економіки, оскільки надані кошти зараз спрацюють у бізнес-проектах, а найближчими роками повернуться у вигляді ПДВ та інших постійних надходжень від бізнесу до державного та місцевих бюджетів», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.


Значну частку кредитів отримали аграрії на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання.

Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» уряд започаткував  у лютому 2020 року. Пільговий кредит терміном до 5 років під 5%, 7% або 9% річних може бути спрямований на інвестиційну діяльність – будівництво, придбання або реконструкцію нерухомості, обладнання, техніки тощо.

У рамках програми бізнес-клієнти можуть поповнити обіговий капітал, взявши позику на 2 роки під 3% річних. Для тих клієнтів, що мають кредитні зобов’язання, є можливість отримати рефінансування під 0% річних до 01 квітня 2021 року.

Більш детально про «Доступні кредити 5-7-9%» в Ощадбанку можна дізнатись на офіційному сайті, в Контакт-центрі за тел.: 0 800 219 800 або в будь-якому відділенні Ощаду.

Раніше повідомлялось, що клієнти Ощадбанку отримали близько 2 млн грн державної компенсації в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%».


Прес-служба Ощадбанку