Друга осіння зустріч Private Banking Club НАБУ

5 листопада відбулося друге осіннє засідання Private Banking Club НАБУ.

Цього разу площадкою для обговорення стала Українська Міжбанківська Валютна Біржа, де членів Клубу зустрічав Голова Правління «УМВБ», голова колегії Ради НБУ, д.е.н., професор, фундатор впровадження принципів цифрової економіки в Україні та ідеолог створення криптобіржі в Україні А.І. Гулей. 

Анатолій Іванович виступив з докладом: "Основи цифрової економіки» та провів невеликий екскурс в історію будинку, де зараз знаходиться Українська міжбанківська валютна біржа.

Під час докладу були підняті актуальні питання щодо нової парадигми існування цифрової реальності, особливостей криптовалют та їх перспективи. Зокрема, був розглянутий ринок електронних та цифрових грошей в Україні та світі, питання міжнародного крипторегулювання, оподаткування операцій з криптовалютами та страхування.

В рамках дискусії було обговорення правового регулювання криптовалют в Україні та проблеми з активним впровадженням крипто технологій у якості товару, засобу платежу та активу.

Президент Клубу Олексій Александров анонсував ряд заходів в індустрії private banking та wealth management, які відбудуться до кінця року, а також орієнтовний порядок денний наступного засідання Клубу.