Ефективне управління процесами IT та розвиток BankID – перші теми ITS Форуму

Ефективне управління процесами IT та розвиток BankID – перші теми ITS Форуму
Розпочинається серія семінарів в рамках Міжнародного банківського Форуму «IT-інфраструктура та кібербезпека банківської системи». Загальні сесії в рамках Форуму відбуватимуться щотижня до середини червня

Цієї п’ятниці відбудеться перша сесія, присвячена темі ефективного управління процесами IT за допомогою хмарних технологій. Також представник Національного банку розповість про розвиток проекту «BankID». Очікується, що в першій сесії візьмуть участь понад 50 учасників з більш як 30 банків та топ-менеджмент профільних компанії, регулятивні органи влади та представники ЗМІ.

Керівництво провідної IT-компанії «Infopulse» виступить з доповіддю «Infopulse Cloud Service Desk»: Ефективне управління процесами ІТ за допомогою хмарного рішення Service Desk. Під час презентації буде розкрито і продемонстровано можливості та переваги хмарного рішення Infopulse Service Desk, яке дозволяє реалізувати ряд критичних і важливих завдань бізнесу в розрізі максимально ефективного використання процесів і потужностей ІТ.

Наступна сесія відбудеться у п’ятницю, 12 травня, та буде присвячена «Другим банківським кібернавчанням», що дозволить фахівцям і керівникам служб інформаційної безпеки банків попрактикуватися в реагуванні на кібератаки в форматі інтерактивної гри.

Зареєструватися на другу сесію можна за посиланням.

Обидві сесії триватимуть з 10:00 до 12:00 та відбудуться в офісі НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під’їзд, 3 поверх, оф. 96.

За більш детальною інформацією звертайтесь до координатора Комітету з питань банківської інфраструктури та платіжних систем Тетяни Сімонової т.: (095) 443 43 10; т. (044) 300 10 15, e-mail: tsimonova@nabu.org.ua.