Експерти Arzinger долучилися до створення звіту ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу

Arzinger виступив юридичним партнером ЄБРР у підготовці інтерактивного звіту ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу, комплексного міжюрисдикційного аналізу інструментів фінасового оздоровлення бізнесу в 40 країнах, що розвиваються. Над проектом працювала команда практики реструктуризації та банкрутства Arzinger у складі партнера Олександра Плотнікова та радника Антона Молчанова.

У звіті ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу оцінюються наявні інструменти фінансового оздоровлення бізнесу, гнучкість та ефективність національних систем неплатоспроможності та можливості підприємств для реструктуризації своїх фінансів та операційної діяльності. Експерти Arzinger долучилися до створення розділу звіту про Україну.

«Ми були раді співпрацювати з ЄБРР в рамках ще одного успішного проекту і надалі будемо робити все можливе для реформи системи фінансового оздоровлення бізнесу в Україні», - коментує Антон Молчанов.

Arzinger увійшов до рейтингу 2021 Global Restructuring Review (GRR) 100, щорічного довідника провідних юридичних фірм світу з питань транскордонної реструктуризації та неплатоспроможності. Arzinger рекомендовано цим авторитетним дослідженням вже 5-й рік поспіль. Команда Arzinger з реструктуризації та банкротства також визнана авторитетними рейтингами Chambers Europe, Legal 500 EMEA та IFLR1000.