FinAwards 2018: Кращі з кращих банків

FinAwards 2018: Кращі з кращих банків
«Мінфін», Finance.ua та фінансові експерти вибрали лідерів банківського ринку і вручили нагороди переможцям FinAwards 2018. Банкіром року став голова Ощадбанку Андрій Пишний.

Вчора відбулася знакова для банківського ринку подія — вручення премії FinAwards 2018. Топ-менеджери банків отримали нагороди за впровадження кращих продуктів, технологій та сервісів. Церемонія нагородження — фінальний етап масштабного проекту, над яким працювали «Мінфін», Finance.ua і пул експертів фінансового ринку. Цього року премія вручається вперше, але конкурс буде проходити щорічно.

Головна особливість FinAwards в тому, що вибирається не абстрактний переможець. Нагороди вручаються за конкретні банківські продукти — наприклад, кращий ощадний депозит, найвигідніша кредитна карта для масових та ВІП-клієнтів, кращий кеш-кредит. Так що результати конкурсу напевно будуть корисні споживачам банківських послуг, які отримають список «зразкових» продуктів.

Всього в конкурсі 14 номінацій. Серед них — найстійкіший, самий «цифровий» і найкомфортніший банки. Кульмінацією церемонії стало вручення премії «Банкір року».

На участь в тій чи іншій номінації банки самі подавали заявки. Відповідно, вони самі пропонували для конкурсу продукт, який на їхню думку — кращий.

Але думка банків — не остання інстанція. Переможців визначало компетентне журі, до складу якого увійшли виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Коробкова, голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній Анна Замазеєва, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні Сергій Францишко, представники Ernst & Young, GFK Ukraine, StarLightMedia, YouControl і ряду інших компаній.

Що стосується категорії «Банкір року», то журі виконало лише підготовчий етап роботи — відібрало кілька самих гідних кандидатур. Але крапку в цьому питанні поставив «таємне голосування», в якому взяли участь всі учасники події. Більшістю голосів титул «Банкір року» був відданий голові Ощадбанку Андрію Пишному.

Що стосується інших номінацій, найбільше нагород зібрав ПриватБанк. Він переміг відразу в трьох номінаціях FinAwards 2018: у Привата виявився кращий інтернет-банкінг, краща дебетова карта масового сегменту й кращий депозит. Також по два призи отримали Ощадбанк й ПУМБ.

alt
Джерело: Портал Мінфін