FinTech Forum 2018

FinTech Forum 2018

Незалежна асоціація банків України спільно з інноваційним парком Unit.city та фінансовими сайтами України Finance.ua і Minfin.com.ua запрошує на FinTech Forum 2018 – яскраву подію року з ФінТех і банківських інновацій.

Форум розпочнеться о 9:30 19 квітня 2018 року в інноваційному парку Unit.city (м. Київ, вул. Дорогожицька, 1).

Мета заходу – обговорити найгарячіші тенденції та кейси у сфері корпоративних інновацій та цифрових ФінТех-трансформацій.

Особливий гість Форуму – головний ФінТех - експерт Великобританії, посол з індустрії фінансових сервісів при Уряді Великобританії, глава незалежної асоціації Innovate Finance і засновник ФінТех-компанії Monitise Аластейр Люкіс.

Серед спікерів – директор департаменту стратегії та реформування НБУ Михайло Відякін, засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, керуючий партнер EdenLab Марина Квашніна, заступник голови правління АТ «Ощадбанк» Антон Тютюн, головний менеджер з цифрових питань в Міжнародному фінансовому центрі Астани Асель Жиєнбаєва. У форумі також візьме участь засновник і власник Unit City Василь Хмельницький.

Серед питань для обговорення:

  • Ризики та можливості відкриття внутрішніх офісів цифрових інновацій для банків;
  • Що таке акселераційні програми, скаутинг-технології;
  • Новітні кейси блокчейн-технологій та інші розробки, які могли б змінити банківський сектор і майбутній ФінТех-ландшафт.

Наприкінці конференції учасники спробують дослідити, як Україна може стати країною з безготівковою економікою і які кроки для цього потрібні.

Але найголовніше – після офіційної частини форуму пройде вручення премії FinAwards 2018, яку Finance.ua і Minfin.com.ua присуджують топ-менеджерам банків за запуск кращих продуктів, технологій і сервісів.

Зареєструватись на захід та ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням:

http://fintech.unit.city/forum?utm_source=BOnabu&utm_medium=BOnabu&utm_campaign=BOnabu


Звертаємо Вашу увагу, що зареєстровані учасники від НАБУ отримають знижку у розмірі 20%, якщо скористаються промо-кодом FinTTR.

Інші статті розділу