Фінтех конференція «FinAdTech Kyiv 2020»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ), як інформаційний партнер заходу, запрошує Вас взяти участь у великій фінтех конференції «FinAdTech Kyiv 2020», що організована фінансовою партнерською мережею Leadgid та відбудеться 4 березня 2020 року на платформі готелю Hilton Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30).

Finadtech - конференція для провідних вебмайстрів і рекламодавців в області фінансової лідогенераціі і Фінтех. Захід передбачає представлення та обговорення найсучасніших тенденцій ринку, а також розкриття інсайдів від провідних експертів лідогенераціі і партнерського маркетингу.

Програма конференції поділена на наступні напрямки:

  • Фінансовий маркетинг майбутнього: Яким буде фінансовий маркетинг? Світові тенденції і огляд глобального ринку від експертів. Тренди і прогнози Fintech в Україні.
  • Новини ринку електронних фiнансiв: Які стратегії просування фінансових продуктів вибирають сьогоднішні ключові гравці ринку?
  • Реальні кейси із залучення трафіку на фінансові продукти від лідерів ринку. Нові інструменти і підходи.


Більш детально ознайомитись з Програмою заходу, інформацією про спікерів, а також зареєструватися на захід можна за наступним посиланням: http://bit.ly/2QildXj


Також інформуємо, що для банків-членів НАБУ доступна знижка 10%