Fitch Ratings підвищило рейтинги Альфа-Банку Україна

26 січня рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові кредитні рейтинги Альфа-Банку Україна за міжнародною шкалою до рівня “B”, прогноз «Стабільний». За національною шкалою кредитний рейтинг Банку підняли до рівня “A(ukr)”. Також Fitch Ratings підвищило рейтинг стійкості Альфа-Банку Україна до рівня “b”.

На думку Fitch Ratings зміна довгострокових кредитних рейтингів Альфа-Банку Україна відбулася завдяки підвищенню власної стійкості банку. Зокрема, покращилася якість кредитного портфелю та продовжилася генерація капіталу з внутрішніх джерел.

Fitch Ratings також відзначило хорошу прибутковість, диверсифіковану депозитну базу та сильну ліквідну позицію Альфа-Банку Україна.

«Підвищення рейтингів – позитивний сигнал для клієнтів та ринку, що підтверджує сильні ринкові позиції, покращення якості активів та фінансових показників Банку, – прокоментував Дмитро Сєрьожин, головний фінансовий директор Альфа-Банку Україна. – І це насамперед результат комплексної роботи над зростанням рівня стабільності Банку, покращення його керованості та прибутковості, а також консервативного стратегічного погляду на забезпеченість ліквідністю на користь захищеності клієнтів та партнерів Банку».