Forward Bank запровадив ідентифікацію документів за допомогою Дії

Відтепер у відділеннях Forward Bank приймають ID-картку, е-паспорт для виїзду за кордон та дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків громадян України у застосунку Дія.

На підставі цифрових документів у клієнтів з’явилася можливість відкривати рахунки, здійснювати операції та отримувати повний спектр банківських послуг, аналогічно тим, що отримують клієнти з пред’явленими паперовими документами.

«В Україні хвиля цифровізації накриває всі процеси просто зараз. Це тренд, що диктується підвищенням конкуренції та зміненими потребами клієнтів, які чекають від банків простоти і зручності технологічних рішень. А Forward Bank намагається бути у тренді, тому послідовно впроваджує проєкти, завдяки яким виграє як бізнес – через оптимізацію процесів, більшу ефективність співробітників та швидку комунікацію з клієнтом, так і клієнти – через зручність та простоту отримання банківських послуг», – розповів Андрій Прусов, заступник голови правління банку.

Для ідентифікації за допомогою цифрових документів у застосунку Дія клієнту необхідно:

  • згенерувати штрихкод цифрового документа, натиснувши на нього;
  • продиктувати 13-значний код, який розташований під штрихкодом;
  • підтвердити запит на передачу копії цифрового документа у застосунку;
  • цифрова копія потрапляє до системи банку, що відкидає необхідність отримання цих документів у паперовому вигляді.

«До того ж, мати документи у Дії – це безпечно. Дійсність е-паспорта можна перевірити за допомогою QR-сканера у застосунку на іншому смартфоні, навівши на QR-код документа, який діє три хвилини. Завдяки цьому підробити чи вкрасти паспорт неможливо», – додає Андрій Прусов.

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого протягом 16-ти років спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Банк приділяє особливу увагу сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і депозитним пропозиціям для населення України.

Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів України.