“ГЛОБУС” привітав чемпіонів

Голова Правління Банку Сергій Мамедов вручив призи переможцям і тренерам Київської шкільної баскетбольної ліги

Феєричним фіналом завершився перший сезон 2016-2017 Київської Шкільної Баскетбольної Ліги (КШБЛ), який пройшов за підтримки Банку "ГЛОБУС". Пристрасті на майданчику вирували неймовірні, а емоції били через край.

У суперечці за "золото" зійшлися дві команди з Деснянського району столиці — школа-інтернат №18 та навчальний заклад №277. Це був справжній бій — з яскравими моментами і жагою до перемоги. Поєдинок надовго запам'ятається і глядачам, і самим учасникам.

З мінімальною перевагою — 52:50 — гору взяла команда школи-інтернату №18. Саме вона стала першим чемпіоном Київської шкільної баскетбольної ліги.

Кубок чемпіона і золоті медалі щасливі хлопці отримали з рук Голови Правління Банку "ГЛОБУС" Сергія Мамедова. Він також вручив кожному з 13 гравців спеціальний приз від Банку — сертифікат на отримання платіжних карток з грошовим призом. Такі самі призи отримали й не менш важливі учасники турніру — 20 тренерів команд.

Банк "ГЛОБУС" від самого початку підтримує Київську шкільну баскетбольну лігу і сподівається, що наступний турнір буде ще цікавішим і популярнішим. Хтозна, можливо, серед юних спортсменів — майбутні чемпіони України, Європи, світу...