“ГЛОБУС” увійшов до Ради директорів Конфедерації будівельників України

18 жовтня Рада директорів КБУ одностайно ухвалила рішення про включення до свого складу Банку "ГЛОБУС". На розширеному засіданні Банк представляла Олена Дмітрієва, член Спостережної Ради ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

Вона розповіла новим партнерам про перспективи розвитку Банку, який приділяє особливу увагу іпотечному кредитуванню на первинному ринку і вже активно співпрацює з кількома будівельними компаніями, а також запропонувала інші шляхи співпраці з членами авторитетної організації.

Конфедерація будівельників України — найбільше і найвпливовіше галузеве об'єднання свого профілю, яке було створено 2011 року. Мета КБУ - поліпшення інвестиційного клімату і розвиток будівельної галузі в Україні, а також захист інтересів учасників будівельного ринку. Наразі Конфедерація налічує майже 750 членів-організацій будівельного комплексу, серед яких загально будівельні, проектні, девелоперські, виробники будматеріалів, фінансові установи тощо.

Підприємства Конфедерації виконали понад 60% об'єму будівельно-монтажних робіт і надали більше половини девелоперських послуг, а також побудували більше 70% житла в Україні (підрядним способом).

Рада директорів КБУ — це постійно діючий колегіальний орган управління Конфедерації в період між Загальними Зборами, який визначає, зокрема, завдання та стратегічні напрямки діяльності організації.