Головою Правління АТ «ТАСКОМБАНК» обрано Сергія Тігіпка

Головою Правління  АТ «ТАСКОМБАНК» обрано Сергія Тігіпка
Спостережна Рада АТ «ТАСКОМБАНК» ухвалила рішення призначити Сергія Тігіпка Головою Правління Банку у зв’язку із запланованим процесом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК».
 
Катерина Мелеш, яка очолювала АТ «ТАСКОМБАНК», працюватиме на посаді заступника Голови Ради директорів ТОВ «Група ТАС».
 
На засіданні Спостережної Ради було також затверджено План дій з реорганізації шляхом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК».
 
«Враховуючи важливість питання реорганізації банків Групи «ТАС», Спостережна Рада «ТАСКОМБАНКу» ухвалила рішення про переобрання Голови Правління Банку. Переконана, що великий управлінський досвід Сергія Тігіпка у банківській сфері дозволить провести об’єднавчі процеси максимально ефективно й комфортно як для клієнтів, так і для співробітників банків»,— підкреслила член Спостережної Ради АТ «ТАСКОМБАНК» Валентина Никитенко.

 
Довідково:

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, який демонструє одні з кращих у банківській системі темпів розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розмірами активів та продовжує зміцнювати свої позиції. Входить до трійки найнадійніших банків за версією видання «Личный счет» та за результатами роботи в 2017 році, ТАСКОМБАНК посів 3-є місце в рейтингу, підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт рейтинг». За даними НБУ, прибуток ТАСКОМБАНКу за 2017 рік склав 153,159 млн грн. Банк постійно інвестує в оновлення й модернізацію продуктів, процесів, процедур, якість обслуговування. 
 
ПАТ «ВіЕс Банк» — український банк з головним офісом у Львові, один із перших комерційних банків. Заснований у 1991 році під назвою «Електронбанк», у 2008 році був перейменований у «Фольксбанк», з 2013 року носить назву «ВіЕс Банк». У грудні 2017 року «ВіЕс Банк» змінив акціонера та увійшов до складу Групи «ТАС». Загальні активи «ВіЕс Банку» на початок 2018 року становили 2,646 млрд гривень. Чистий прибуток «ВіЕс Банку» за 2017 рік склав більше 121 млн грн, а за його величиною банк увійшов у ТОП-20 найприбутковіших банків України. 

Прес-служба АТ «ТАСКОМБАНК»