ХІ Конференція «Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2021»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) інформує про проведення 13 квітня 2021 року ХІ Конференції «Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2021», що організовується компанією «Business-Format» за інформаційної підтримки НАБУ.

Конференція проходитиме у двох форматах: онлайн-конференція та офлайн за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 6, у конференц-залі готелю «MERCURY KYIV CONGRESS HOTEL».

У рамках заходу відбудуться стратегічна, інноваційна і практична сесії з таких тематичних блоків:

  • Стратегія роботи з проблемною заборгованістю: тренди та останні законодавчі зміни (останні зміни у законодавстві стосовно стягнення проблемної заборгованості; судова практика як методологічна основа виконавчого провадження);

  • Collection майбутнього. Інновації-2021 (кредитне шахрайство у епоху digital, нові технології у сфері протидії кредитному шахрайству; автоматизація стягнення проблемної заборгованості);

  • Технологія стягнення проблемної заборгованості (інструменти для підвищення ефективності роботи по стягненню проблемної заборгованості; приватні виконавці, практичний досвід ефективного виконання).


Ознайомитись з програмою конференції та зареєструватись до участі можна за посиланням: https://business-format.com.ua/debt/?lang=uk .


Для банків - членів НАБУ передбачена знижка у розмірі 10% від вартості участі.

У разі виникнення питань щодо участі у форумі, будь ласка, звертайтесь до організатора за тел.: +38-056-375-72-80, ел. пошта office@business-format.com.ua .