ІІ Щорічний форум «Виконання рішень національних судів в Україні»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ), запрошує Вас взяти участь у ІІ Щорічному форумі «Виконання рішень національних судів в Україні», який проводиться видавництвом Асоціацією правників України спільно з проектом Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини», за інформаційної підтримки НАБУ.

Під час заходу будуть обговорені наступні питання:

  • Виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини в групі справ «Юрій Миколайович Іванов проти України» та «Бурмич та інші проти України»;
  • Діяльність органів і посадових осіб, які здійснюють виконання судових рішень, а також удосконалення системи виконання судових рішень;
  • Перебудова системи виконання рішень, ухвалених проти держави, в систему автоматичного виконання рішень як передумова ефективного виконання судових рішень та вимог європейського суду з прав людини тощо.


Форум  відбудеться 1 жовтня 2019 року о 9-30 (початок реєстрації о 9-00) в приміщенні готелю «Прем'єр Палац» за адресою: м. Київ, бульв. Т.Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29.


Для представників банків-членів НАБУ участь у заході безкоштовна.


Програма та реєстрація доступні за посиланням: https://uba.ua/ukr/events/3369/


У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся  до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, електронна пошта: branches@uba.ua. Контактна особа –  Катерина Пищик.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість.