III Банківський Форум

III Банківський Форум

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Асоціацією Банків Азербайджану (далі – АБА) запрошує Вас взяти участь у III Банківському Форумі на тему «Безготівкова економіка: перехід від традиційної банківської справи до цифрового банківського обслуговування».

Форум відбудеться 15 - 16 листопада 2018 року (Азербайджан, м. Баку, вул. Хагані Рустамова 4C, Boulevard Hotel, зал Taghiyev).

Мета форуму – обговорення таких тем як майбутні заклики й ініціативи з безготівкової економіки, цифровізація, поточна ситуація з фінансових технологій, нові і майбутні тренди, сучасні банківські продукти, нововведення та ризики у сфері комплаєнсу, можливості відповідності та адаптації перерахованого під існуючі юридичні рамки, завдання щодо впливу цих процесів на посилення фінансової стійкості банків тощо.

Форум складається з трьох панелей: "Новий етап трансформації банківської діяльності"; "Автоматизація процесів і спостереження в банках по AML / KYC"; "Правове регулювання цифрового банку і правові ризики".

На форум запрошено вище керівництво регулюючих і наглядових органів у фінансово-економічній сфері, вище керівництво комерційних банків, керівники місцевих і зарубіжних бізнес і громадських організацій, представники міжнародних фінансових інститутів, а також представники посольств зарубіжних країн в Азербайджані.

Програма заходу за посиланням: III Banking Forum

Зареєструватись на захід та ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням: http://www.gbmevents.az/III-banking-forum/ та http://aba.az/en/event/iii-banking-forum-will-be-held-by-azerbaijan-banks-association/