Індустріалбанк одним з перших в Україні надає можливість отримати переказ зі США через дочірню структуру сервісу PayPal

Індустріалбанк одним з перших в Україні надає можливість отримати переказ зі США через дочірню структуру сервісу PayPal

Дочірня структура платіжного сервісу PayPal — Xoom — відкрила послугу грошових переказів зі США до України через міжнародну платіжну систему RIA. Індустріалбанк є прямим агентом RIA і входить до числа банків, в яких вже зараз можна отримати грошовий переказ зі Сполучених Штатів.

 

Можливість транскордонних переказів для України зі США PayPal надав через один із сервісів системи Xoom — Cash Pickup. Також поки що встановлене обмеження суми переказу. Зокрема, можна пересилати до 2999 доларів США на добу, але не більше 6 тис. доларів США впродовж 30 днів. Щоб розширювати ліміти, потрібно заповнити форму на сайті https://www.xoom.com/ukraine/send-money та надати додаткові документи.

 

«На сьогоднішній день на ринку міжнародних грошових переказів за дорученням фізичних осіб працюють багато різноманітних систем, що здійснюють перекази майже у всі країни світу.  PayPal —  це найпоширеніший у світі спосіб розрахунків саме в інтернеті. Наразі послугами PayPal користується понад 100 мільйонів чоловік в 203 країнах світу, система працює з 25 світовими валютами. Впевнений, що таке партнерство позитивно оцінять тисячі українців, які працюють за кордоном», — відзначив Андрій Львов, директор Департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку.

 

Отримати переказ зі США в будь-якому відділенні Індустріалбанку можуть як фізичні особи, так і банки та фінансові компанії.

 

Довідка:

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 21травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

 

RIA Money Transfers — світовий лідер в області грошових переказів для фізичних осіб, визнаний еталон якості і сервісу. RIA здійснює перекази через мережу агентів і точки компанії, розміщених по всій Північній Америці, Латинській Америці, Європі та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Глобальна мережа RIA налічує понад 320 тисячі точок в 146 країнах світу.

 

Xoom — це система переказу грошових коштів, яку PayPal придбав у листопаді 2015 року. З 28 серпня 2018 року клієнти з США можуть відправляти гроші до 70% країн світу, зокрема й України, на сайті Xoom або завантаживши додаток Xoom на свій мобільний телефон.