Індустріалбанк став прямим агентом міжнародної платіжної системи RIA

Індустріалбанк став прямим агентом міжнародної платіжної системи RIA

У рамках стратегії розвитку послуг для фізичних осіб Індустріалбанк уклав угоду з міжнародною платіжною системою RIA і став її прямим агентом.

 

Клієнти банку можуть скористатися послугами платіжної системи для виконання грошових переказів в будь-якому відділенні в 23 областях України. Відправляти і отримувати перекази можна в двох валютах: в євро, а також в доларах США.

 

Як прямий агент системи RIA, Індустріалбанк також пропонує співпрацю в сфері термінових грошових переказів у вищевказаній міжнародній системі українським банкам і фінансовим організаціям.

 

«Міжнародна платіжна система RIA — третя за величиною в світі система грошових переказів фізичних осіб. RIA є однією з найпопулярніших систем переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії. Наше партнерство з RIA дає українцям ще більше можливостей підтримати своїх рідних і близьких, в якій би точці світу вони не перебували», — зазначив директор Департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку Андрій Львов.

 

Довідка:

RIA Money Transfers — світовий лідер в області грошових переказів для фізичних осіб, визнаний еталон якості і сервісу. RIA здійснює перекази через мережу агентів і точки компанії, розміщених по всій Північній Америці, Латинській Америці, Європі та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Глобальна мережа RIA налічує понад 320 тисячі точок в 146 країнах світу.

 

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 21 травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.