Індустріалбанк у ТОП -10 приватних банків, яким довіряють свої вклади страховики

Індустріалбанк входить до ТОП 10 українських банків з приватним капіталом, яким довіряють свої депозити страхові компанії. Результати досліджень, проведених за підсумками півріччя 2019 року,  оприлюднено в жовтні на forinsurer.com.


За даними звіту  Нацкомфінслуг на основі аналізу звітності страхових компаній України за перше півріччя 2019 року розмір депозитів страховиків в держбанках скоротився з 4,34 млрд грн  до 4,21 млрд грн  (в порівнянні з 1 кварталом 2019), депозити в банках з іноземним капіталом зросли з 4,64 млрд грн до 4,85 млрд грн, депозити в банках з приватним вітчизняним капіталом збільшилися з 3,61 млрд грн  до 3,91 млрд грн.

«Індустріалбанк є фінансовою установою з міцною позицією на ринку, високим рейтингом uaАА  від агентства «Кредит Рейтинг» з прогнозом стабільний,  та з реноме надійного фінансового партнера. Всі ці фактори є потужним драйвером довіри як з боку приватних вкладників, так і з боку бізнесу, - коментує Віталій Кисленко, Директор Департаменту корпоративного бізнесу Індустріалбанк, - Ми маємо доволі різноманітні депозитні вклади для юридичних осіб. Наприклад, вклад “Генеральний договор» дозволяє  відкрити єдиний рахунок, а поповнення вкладу відбувається шляхом укладання окремого договору на суму поповнення. Таким чином, клієнт отримує можливість з максимальною ефективністю використовувати тимчасово вільні кошти, розмістивши їх навіть на короткий строк - від одного дня. Часткове зменшення суми вкладу за окремим договором строкового вкладу може бути здійснено у день пролонгації, що робить такий вклад дуже затребуваним з боку наших клієнтів, особливо страховиків.  Можна також обрати між депозитом без права дострокового розірвання договору, за яким пропонується більший відсоток, та варіантом із правом доступу до коштів, але з трохи меншою дохідністю. Окремо банк надає депозитарні послуги: відкриття рахунків у цінних паперах та отримання доходів за цінними паперами на грошові рахунки».