Індустріалбанк виходить з мережі Радіус

З 1 листопада 2019 року Індустріалбанк завершує співпрацю з мережою банків-партнерів Радіус. Таке рішення є закономірним наслідком розвитку безготівкових платежів та впровадження банком платіжних рішень, за якими зняття готівки можливо в будь-яких банкоматах без додаткових комісій.

Yakovlev1«Ми ретельно проаналізували розмір середнього чеку видаткових операцій, проведених картками банку, та динаміку зростання безготівкових операцій. Розвиток банку випереджає розвиток можливостей мережі, а затребуваність зняття готівки з боку наших клієнтів зменшується на фоні розвитку безготівкових розрахунків. Ці фактори й стали тим підґрунтям, яке призвело до рішення про вихід з мережі банків-партнерів Радіус, - коментує Дмитро Яковлєв, Заступник Голови Правління Індустріалбанку, - Індустріалбанк - відповідальний бізнес, який пильну увагу приділяє заходам безпеки та забезпеченню зручних та сучасних сервісів для клієнтів. На сьогодні ми робимо акцент на випуску чипових платіжних карток, які мають більш високий рівень захисту від фроду. Наші чипові Visa можуть бути оцифрованими та використовуватися для безготівкових розрахунків за NFC-технологією – в Industrial24, Apple Pay, Google Pay. Таким чином, робити покупки, сплачувати за комунальні послуги, поповнювати мобільні та багато інших фінансових операцій - можна безготівково. Цьому сприяє не лише розвиток інфраструктури, але й постійні акції від платіжних систем з розіграшем доволі цікавих та різноманітних подарунків».

Безкоштовне зняття готівки в будь-яких банкоматах будь-яких банків по Україні передбачено для платіжних карток Visa Debit та MasterCard Debit від Індустріалбанку. Таким чином, клієнти, які отримуються соціальні виплати, пенсії, заробітну плату, можуть бути впевненими, що можуть знімати готівку в будь-яких банкоматах без зайвих витрат.

Також клієнти можуть випускати додаткові платіжні картки до своїх рахунків, використовуючи різні можливості карток для тих чи інших операцій. Або мати окрему картку, наприклад, як картку Virtual для Інтернет-платежів, яку поповнюють саме на суму інтернет-розрахунку. Таким чином, картки Visa Debit або MasterCard Debit можуть бути випущені як окремі, або як додаткові картки для зняття готівки в банкоматах без зайвих витрат. В Industrial24 на них легко переказувати суму, які потрібно зняти в банкоматі.

Мобільний банкінг Industrial24 та його веб-версія дозволяють здійснювати перекази з картки на картку (p2p-перекази) та робити платежі онлайн без відвідання банку у будь-який зручний час. В Industrial24 можна купувати чи продавати валюту, відкривати депозити та управляти картковими лімітами. Платіжні картки Visa від Індустріалбанку можуть використовуватися для NFC-розрахунків: як при налаштування Android-смартфонів в Industrial24, так і для будь-яких ОС в Apple Pay та Google Pay.

Для зручності на порталі банку є також можливість p2p-переказів та сплати за будь-які послуги, в тому числі комунальні, з будь-якої картки без реєстрації.

У зв'язку з виходом Індустріалбанку з Всеукраїнської об’єднаної мережі банкоматів Радіус з 1 листопада 2019 року змінюються тарифи на обслуговування поточних рахунків з використання платіжних карток та платіжних карток (Розділ "Умови, тарифи та правила", п.2.4.1)