Інновація для IT ринку: ПРАВЕКС БАНК прискорює валютні перекази з-за кордону з пакетом послуг FAMIGLIA IT

ПРАВЕКС БАНК запровадив абсолютно інноваційний сервіс для компаній-нерезидентів. Насамперед IT-компанії зможуть переказати валютні кошти на транзитний рахунок, відкритий в Банку, для подальшого розподілення на рахунки незалежних підрядників. 

Тобто більше не потрібно здійснювати значну кількість переказів валютних коштів через систему SWIFT для кожного підрядника-ФОПа -відтепер достатньо здійснити один SWIFT для всіх ФОПів!

Досконалість процесу та сучасність рішення вже оцінили керівництво IT-компаній та самі IT-фахівці:

1. IT-компанії-нерезиденти оптимізували витрати при переказі валютних коштів з метою оплати за виконані роботи та надані послуги у валюті підрядникам.

2. IT-фахівці суттєво скоротили час отримання оплати.

Більше того, при проведенні операції щодо переказу  на транзитний рахунок, зарахування, продажу валюти та зарахування на  відповідний рахунок компанія та підрядники не несуть жодних витрат. Економія часу та коштів очевидна!

 

Пакет послуг FAMIGLIA IT – це  додатковий комфорт для клієнтів ПРАВЕКС БАНКу.

 

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa   Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  також  присутня у  Центральній та Східній  Європі, в країнах  Близького Сходу та   Північної Африки. У цих регіонах розташовано  близько 1 100  відділень, а в  12 країнах, де працюють дочірні банки   Групи,  кількість роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає  7,5 млн.