Інвестиційний фонд «ОТП Подвійний» приніс клієнтам 23% річних

Фонд «ОТП Подвійний» під управлінням компанії «ОТП Капітал» заробив своїм інвесторам 23,13% річних з листопада минулого року. Таким чином, результати діяльності фонду перевищили депозитні ставки більшості банків України

Фінальні результати діяльності фонду «ОТП Подвійний»

Інвестування коштів фонду було спрямоване на формування консервативного портфелю із стратегією захисту капіталу, що передбачає використання інструментів з фіксованою дохідністю та інструментів грошового ринку, а також механізм контролю ризиків. Такий підхід дає можливість отримати дохідність вище банківських депозитів при мінімізації ризиків тимчасових коливань фондового ринку.

«Ми допомагаємо нашим клієнтам сформувати повноцінний інвестиційний портфель, доповнюючи класичні банківські депозити інвестиційними фондами та недержавним пенсійним забезпеченням. Це звичайна європейська практика збереження та зростання капіталу, що, на нашу думку, має стати нормою і в Україні», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

З 19 вересня 2016 року компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з ОТП Банком пропонують акційний вклад «Подвійний», який об'єднав надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. За допомогою цього вкладу клієнт отримує підвищену ставку за депозитом та додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Завдяки цій пропозиції, у клієнтів є можливість отримати 19% річних по 3-місячному депозиту при розміщенні такої ж суми на рік у інвестиційному фонді. Компанія «ОТП Капітал», що керує активами фонду, використовує консервативну стратегію, що передбачає інвестування у державні облігації та депозити державних та іноземних банків, та може принести дохідність, вищу за депозитні ставки на 12-місячний термін.


Дізнатися більше про вклад «Подвійний» можна у всіх відділеннях «ОТП Банку», на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 306,6 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.