Іван Світек очолить Укрсоцбанк

Іван Світек очолить Укрсоцбанк

Про це генеральний менеджер українського Альфа-Банку Іван Світек повідомив в інтерв'ю FinClub.


«Наразі я  член правління Альфа-Банку Україна і генеральний менеджер банківських активів ABH Holdings S.A. в Україні. Але вже 1 лютого я буду призначений на посаду голови правління Укрсоцбанку. При цьому за мною збережеться функція стратегічного управління двома банками групи », - заявив в інтерв'ю FinClub Іван Світек.


З переходом на пост голови правління Укрсоцбанку Іван Світек збереже за собою функцію стратегічного управління банківськими активами ABH Holdings S.A. в Україні, яку він здійснював з квітня 2017 року.


Іван Світек в інтерв'ю FinClub розповів про те, чим він буде займатися в Укрсоцбанку, одна з ключових завдань - інтеграція двох банків.


«Я сюди прийшов побудувати кращий банк в країні, який на своєму прикладі покаже інший рівень бізнесу в Україні. Це дуже відповідальна роль, і робота зовсім не на півроку », - повідомив він FinClub.


Іван Світек з 1998 по 2008 роки працював у фінансових підрозділах корпорації General Electric в Чехії, Ірландії та Бразилії. З 2008 по 2015 роки Іван Світек займав посади керуючого директора і голови правління банку Home Credit в Росії, який входить до міжнародного холдингу Home Credit B.V. зі штаб-квартирою в Амстердамі (Нідерланди).


З лютого 2017 року по січень 2018 року Івана Світек займав посади генерального менеджера і члена правління Альфа-Банку Україна.


Посада глави Укрсоцбанку стала вакантною після відходу Тамари Савощенко.


Наглядова рада Укрсоцбанку з 2 листопада 2017 припинила повноваження глави Тамари Савощенко у зв'язку з закінченням дії трудового контракту. На цій посаді вона перебувала з 6 серпня 2015 року.


Після її виходу з банку виконувати обов'язки голови правління став член правління Ростислав Матяш. З 1 лютого 2018 він повертається до своїх обов'язків члена правління Укрсоцбанку.


Тоді ж, у листопаді 2017, Тамара Савощенко стала новим заступником голови правління Укргазбанку, де їй доручили розвивати операційну діяльність.


Джерело: https://finclub.net/news/ivan-svitek-vozglavit-ukrsotsbank.html