J.P. Morgan Chase Bank відзначив Альфа-Банк Україна за високу якість клірингу у валюті

J.P. Morgan Chase Bank відзначив Альфа-Банк Україна за високу якість клірингу у валюті

Провідний американський банк J.P. Morgan Chase визнав Альфа-Банк одним із найкращих банків за якістю здійснюваних платежів у валюті та відзначив нагородою J.P. Morgan Quality Recognition Award 2021.

JP Morgan Chase Bank оцінив високий рівень якості клірингу Альфа-Банку Україна у класі MT103 STP, який склав 98,43%, що свідчить про дотримання Банком суворих вимог міжнародних стандартів STP-критеріїв.

«Для наших клієнтів це насамперед показник швидкості та надійності роботи з їх грошима. Альфа-Банк Україна намагається не просто відповідати, а й перевершувати очікування JP у роботі зі стандартами STP. Платежі обробляються миттєво», – прокоментував Сергій Дорма, начальник управління супроводження операцій казначейства та розрахунків Альфа-Банку Україна.

Нагородою відзначаються банки-кореспонденти JP Morgan Chase Bank у всьому світі, які досягли найкращих у своєму класі показників наскрізної обробки платежів (STP). Як зазначили у J.P. Morgan, у 2021 році менше ніж 1% від загальної кількості банків, які здійснюють грошові перекази, здобули право на отримання нагороди за визнання якості. Альфа-Банк в Україні серед них.

Нагородою Quality Recognition Award відзначаються банки з 1997 року, щоб відмітити стабільну та якісну роботу керівництва та персоналу з операцій з переказу коштів клієнтів J.P. Morgan Chase Bank.