Як Альфа-Банк дарує емоції на висоті 10 тисяч метрів

Альфа-Банк та українська авіакомпанія SkyUp Airlines об’єднали зусилля, щоб дарувати емоції просто неба. У рамках колаборації 1 листопада бренди запускають акцію «Щасливе місце», протягом якої розіграють 100 авіаквитків на 14 напрямків світу.

Кожен, хто придбав квиток на літак SkyUp, має шанс отримати «Щасливе місце». Що це означає? Щодня за допомогою генератора чисел обиратимуть випадковий номер крісла. Його забрендують у фірмовий чохол, щоб візуально вирізнити з-поміж інших та створити інтригу для пасажирів. Власникам місця, номер якого вибере генератор, Альфа-Банк поверне кошти за придбаний авіаквиток.

В акції беруть участь рейси, що прямують з Києва до Барселони, Аліканте, Мадрида, Ніцци, Лісабона, Стамбула, Дубаю, Парижа, Зальцбурга, Праги, Батумі, Алмати, островів Мадейри та Тенерифе.

Повернути кошти за авіаквиток, що виявився щасливим, дуже просто. Власнику квитка достатньо лише сфотографувати свій посадковий талон і надіслати його електронною поштою, підтвердивши свої дані. Після верифікації Альфа-Банк поповнить баланс пасажира в еквіваленті вартості квитка.

Ця колаборація стала продовженням комунікаційної кампанії Альфа-Банку «ТИ – МОЖЕШ!». Так, банк розширює можливості кожного та підтримує на шляху до мети.