Кияни та одесити можуть оплачувати комунальні послуги в онлайн-сервісах «Ощад 24/7» без комісій

Кількість користувачів «Ощад-24/7» досягла мільйона

Ощадбанк запустив у Києві та Одесі пілотний проект з оплати комунальних послуг у веб- та мобайл-банкінгу «Ощад 24/7». Для здійснення оплати без комісій потрібно мати платіжну картку Ощадбанку та зареєструватись у системі «Ощад 24/7». Операції в системі захищено додатковим підтвердженням – SMS-кодом. Відповідні квитанції можна роздруковувати або зберігати як pdf-файли.

«Ми розпочали масштабну кампанію «Переходьте в онлайн». Головний її меседж – не стійте в чергах! Оплачуйте послуги у зручний для себе час через Інтернет або в інформаційно-платіжних терміналах, заощаджуйте час – його можна витратити на щось більш корисне, ніж стояння в черзі. Для цього ми оновили платформу «Ощад 24/7», планомірно розширюємо функціонал дистанційних каналів та мережу терміналів. Сьогодні маємо мільйон користувачів системи «Ощад 24/7». Наші менеджери активно допомагають усім клієнтам, і особливо пенсіонерам, навчитись самостійному обслуговуванню в терміналах та онлайн-банкінгу. Достатньо лише спробувати, переконатись у зручності – і не стояти в чергах», – зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

У планах банку розширення списку компаній – отримувачів платежів та впровадження проекту з оплати комунальних послуг і в інших містах України.

У серпні було запущено оновлений «Ощад 24/7». Нова ​​digital-платформа Ощадбанку надає можливість обслуговуватись у будь-який зручний час дистанційно. Перелік послуг в «Ощад 24/7» навіть перевищує той, що можна отримати у відділенні. За кількістю доступних в «Ощад 24/7» функцій Ощадбанк одразу увійшов до ТОП-3 банків України.