Кияни відсвяткували Всесвітній день заощаджень

Кияни відсвяткували Всесвітній день заощаджень
У неділю, 30 жовтня, відбулося масштабне свято для дітей та батьків на Троїцькій площі перед стадіоном «Олімпійський»

Організаторами Всесвітнього дня заощаджень в Україні, в рамках якого проводилося свято, виступили Незалежна асоціація банків України (НАБУ) та Фонд ощадних кас Німеччини Sparkasse. Український День заощаджень також підтримало Федеральне міністерство фінансів Німеччини. Україна долучилася до цієї фінансової традиції лише 5 років тому, а у світі це свято відмічають вже майже століття.

Основна мета свята - сформувати в підростаючого покоління основи економічного мислення, що дозволить їм вже зараз вміти грамотно заощаджувати кишенькові гроші на купівлю якоїсь омріяної речі, наприклад, нового конструктора або велосипеда. Важливо ще змалку виховувати у дитині звичку до системних заощаджень та інвестицій заради фінансової стабільності у майбутньому.

Окрім розвиваючих ігор, спрямованих на підвищення фінансової обізнаності, діти мали можливість також розважитися з аніматорами, ляльками-велетнями, покататися на сігвеї та постріляти на атракціоні Angry Birds. Взяти участь у вікторині з розіграшу цінних призів та на майстер-класі власноруч виготовити скарбничку, оздобивши її орнаментом.