Клієнт «Кредобанку» відвідає Oktoberfest 2018

Клієнт «Кредобанку» відвідає Oktoberfest 2018

Самбірчанка Віра Цодер стала головною переможницею акції «Вирушайте на Oktoberfest з програмою винагород Mastercard та KredoBank» та відвідає відомий пивний фестиваль Oktoberfest, який розпочнеться 22 вересня  у Мюнхені.

Акція «Вирушайте на Oktoberfest разом з Програмою винагород Mastercard та KredoBank!» проводилась з 1 серпня по 31 серпня 2018 року. Для участі в ній було потрібно замовити спеціальну пропозицію акції «Oktoberfest 2018»  за 50 балів в особистому кабінеті програми винагород Mastercard. Головний приз – поїздка у Мюнхен на Oktoberfest 2018, яка включає в себе проживання у м. Мюнхен на 2 ночі, авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ, трансфер аеропорт-готель та готель-аеропорт та 2 вхідні квитки на фестиваль Oktoberfest.

 «Кредобанк» регулярно готує та дарує учасникам програми винагород MasterCard приємні сюрпризи, і щоразу ми щиро радіємо кожній перемозі наших клієнтів, говорить директор Департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко. – Ми вітаємо Наталію з перемогою та бажаємо приємних вражень від поїздки та позитивних емоцій від фестивалю. Нагадуємо, що шанс отримати подарунок від програми має кожен клієнт банку, бо тільки в «Кредобанку» до програми лояльності MasterCard Rewards підключено всі платіжні карти для роздрібних клієнтів».

Програма лояльності MasterCard Rewards для карткових клієнтів «Кредобанку» була впроваджена з 2015 року. За час роботи клієнти банку неодноразово отримували головні призи у різноманітних акціях програми, серед яких – поїздка на двох до Австрії, поїздки на Каннський кінофестиваль та Leopolis Jazz Fest, квитки на  фестиваль Sziget Fest 2017, поїздка на двох до Праги, квитки на концерт групи «Garbage», поїздка до Грузії на двох, романтична вечеря на День святого Валентина та інші.

Згідно з умовами програми, за кожні 12 гривень торгової операції за картою нараховується 1 бал. Якщо учасник програми розрахувався карткою тричі і більше за один день на загальну суму більше 500 гривень, він додатково отримує 20 бонусних балів. Ще по 20 балів нараховується за кожну десяту торговельну трансакцію на суму понад 10 грн. та одноразово за розрахунок картою більш як на 5000 грн. протягом місяця. Окрім того, кожен учасник додатково отримує 50 балів на бонусний рахунок у свій день народження.


Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»