Клієнти Альфа-Банку Україна почали купувати акції через цифровий банк Sense SuperApp. Статистика перших годин роботи

28 грудня клієнти Альфа-Банку, які зареєструвалися у пілотну групу з інвестицій, отримали можливість купувати акції міжнародних компаній прямо у цифровому банку Sense SuperApp. За кілька годин з моменту відкриття функціоналу клієнти здійснили 185 угод із купівлі акцій на суму 1,6 млн грн. 80% клієнтів придбали по 1-2 акції, середній чек становив 8600 грн, а найбільшою популярністю користувалися акції Pfizer, Apple, Coca-Cola, Bank of America, Intel, Microsoft, Facebook.

Участь у пілоті беруть уже понад 8 тис. клієнтів. Зареєструватися до пілотної групи можна за посиланням. Функціонал для всіх клієнтів буде відкритий в Sense SuperApp після 10 січня 2022, як завершиться тестування пілотною групою клієнтів.

Нагадаємо, що для інвестицій у цінні папери необхідно лише:

  • бути користувачем Sense SuperApp;

  • мати картку або поточний гривневий рахунок в Альфа-Банку Україна;

  • бути резидентом України віком від 18 років.


Переваги інвестування через Sense SuperApp:

  • Доступна пропозиція. Встановлено мінімальний поріг для інвестування – від 1 акції (у середньому, вартість однієї акції близько 4 000 грн. (еквівалент 150 доларів США).

  • Чесна ціна. Клієнт здійснює купівлю та продаж акцій за цінами, що відповідають котируванням міжнародних бірж (торгова сесія доступна у робочі дні з 16:30 до 23:00).

  • Відсутність податкових ризиків. Банк виступає податковим агентом клієнта, податки утримуються від інвестиційного прибутку на момент продажу акцій.

  • Відповідність українському законодавству. Угоди здійснюються у правовому полі України. Всі розрахунки проводяться у гривні. Клієнтам не потрібно надсилати кошти за кордон. Акції допущені до обігу в Україні Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Національний депозитарій України підтвердив можливість обліку таких акцій у депозитарній системі України.

  • Без комісій: до 1 березня 2022 р. Альфа-Банк не стягує комісію за проведення операцій з купівлі-продажу акцій.