Клієнти ПУМБ оформили кредитні канікули на суму понад 500 млн грн

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за квітень 2020 року погодив 30 тисяч заявок на кредитні канікули по кредитах готівкою і кредитах на покупку товарів. Загальна сума реструктуризації склала 520 млн грн.


69% від усіх схвалених заявок - заявки на реструктуризацію по кредитах готівкою.


«Всього ПУМБ обслуговує близько 600 тисяч кредитних договорів на кредити готівкою і товарні кредити. За перший місяць дії кредитних канікул, реструктуризацією скористалося близько 5% клієнтів. У масштабах банку це невеликий показник - ми готові надати кредитні канікули для більшої кількості клієнтів, якщо виникне така необхідність. Нам, як банку, важливо допомогти клієнтам уникнути прострочення і продовжувати обслуговувати кредити. Реструктуризація дозволяє зменшити платіж приблизно вдвічі, що істотно полегшує фінансове навантаження на клієнта», - прокоментував начальник управління кредитних продуктів ПУМБ Дмитро Дудник.


Умови надання кредитних канікул для кеш-кредитів і кредитів на покупку товарів від ПУМБ передбачають тимчасову відстрочку на 3 місяці платежів по тілу кредиту. Це означає, що щомісячні платежі на період кредитних канікул складаються тільки з нарахованих відсотків, тіло кредиту необхідно буде виплатити після закінчення кредитних канікул. Платежі, що складаються з тіла кредиту, які тимчасово не нараховуються, будуть рівномірно розподілені на кількість місяців, що залишилися до повного погашення кредиту. Якщо клієнт обслуговує в ПУМБ більше однієї позики, реструктуризація поширюється на всі кредитні договори. Такий підхід дозволяє знизити обов'язковий платіж по кредиту приблизно вдвічі.


Подати заявку на оформлення кредитних канікул можна на сайті банку